Streszczenie

„Kot w butach”, jeden z najatrakcyjniejszych tytułów baśniowej klasyki, znany jest chyba wszystkim – choćby ze zbiorów Ch. Perraulta czy braci Grimm. Bajka o mądrym, sprytnym i przedsiębiorczym kocie, który sprawia, że jego biedny i niezbyt zaradny pan odnosi sukces, prezentowana jest przez Teatr Współczesny w pomysłowej i zabawnej formie. Lekkie, dynamiczne i bardzo dowcipne przedstawienie zawładnie sercami najmłodszych widzów, także dzięki niesamowitym efektom specjalnym. Starannie przygotowane sceny połączone z projekcjami ruchomego obrazu, wzbudzą duże zainteresowanie również u dorosłego widza.

Kot w butach przekona, że inteligencja, bystrość umysłu i wiara w siebie znaczą więcej niż bezwzględna siła, czy podstępna moc. Któż z nas nie chciałby wcielić się, choć na chwilę, w postać kota który nie tylko potrafi okpić i ośmieszyć pyszałków i brutali, ale doprowadzić do szczęśliwego końca sprawy swojego Pana?

W naszym spektaklu okazuje się że to nie przysłowiowy pies, lecz kot jest „najlepszym przyjacielem człowieka”.

W spektaklu trwającym 65 min. występują aktorzy: Paweł Brandys, Agnieszka Zieleziecka/ Ewelina Czarnecka, Anna Kończal, Jakub Perkowski, Szymon Grzybek/ Łukasz Dąbrowski.
Po każdym przedstawieniu możliwa organizacja warsztatów teatralnych.

Video @ Zdjęcia

3zdjęcia

Repertuar

Wybierz teatr

  • Teatr Współczesny

Napisz opinie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *